Święto Szkoły 2018
2018-11-29

Święto Szkoły 2018

„Gdy szukam wspomnień, które trwały ślad pozostawiły we mnie, kiedy podsumowuję godziny, które miały dla mnie znaczenie, odnajduję nieomylnie to, czego żadne bogactwo nie zdołałoby mi zapewnić: nie można kupić przyjaźni człowieka związanego z nami na zawsze doświadczeniami życia.”

Słowa francuskiego poety i pisarza  -  Antoine de Saint-Exupéry'ego - stały się mottem wydarzeń, które miały miejsce  27.11.2018r. Tego dnia obchodziliśmy  Święto Patronki  Szkoły - bł. Franciszki  Siedliskiej, jubileusz 20 -lecia istnienia naszej placówki oraz imieniny Siostry Dyrektor.

Dzień ten stał się okazją do refleksji na temat wartości miejsca i ludzi, z którymi jest i było nam dane dzielić swoje życie. Jednocześnie, również dzięki nim, możemy trwać  w przekonaniu, że najlepsze dopiero przed nami!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

Urszula Pytlowana, Urszula Kozińska