Drużyna biegowa NAZARET
2024-03-26

Drużyna biegowa NAZARET

W ostatnią niedzielę szkolna drużyna biegowa Nazaret składająca się z rodziców i nauczycieli wzięła udział w 9 Krakowskim Biegu z Dystansem "Dla Małych Serc" oraz w 20 Krakowskim Półmaratonie Marzanny. Całkowity dochód z pierwszego biegu był przeznaczony na pomoc dla podopiecznych Fundacji Wspierania Kardiochirurgii Dziecięcej "Schola Cordis".

Pomimo trudnych warunków, niskiej temperatury, deszczu a nawet gradu wszyscy dzielnie ukończyli swój bieg i szczęśliwi z uśmiechami na ustach zameldowali się na mecie. Tam zostali przywitani okrzykami i brawami przez super kibiców- swoje rodziny oraz Siostry Katarzynę i Faustynę.
Dystans Dla Małych Serc (5 km) ukończyli: Edyta Duras, Edyta Gilarska, Marcin Golonka, Siostra Justyna Jeż, Marek Kantor, Krzysztof Kęsik, Edyta Krempa, Jarosław Małysiak, Anna Michałczak, Witold Sowa i Adam Świątek.
Dystan Półmaratonu (21,0975 km) pokonali: Paweł Pyrczak i Wojciech Sroka.
Serdecznie gratulujemy wszystkim postawy i hartu ducha. Dziękujemy za włączenie się do akcji, udział w biegach i poprzedzające wspólne treningi. Mamy nadzieję, że przygoda z bieganiem będzie nadal trwała w Naszej Szkole.

Siostra Justyna Jeż, Jarosław Małysiak